Lucky Monkey Midi Hotel

  • Wi-Fi
  • 24-timers Reception
  • Hurtig ind-/ udtjekning
  • Restaurant
  • Tremmesenge/vugger

Lucky Monkey Midi Hotel Antalya tilbyder indkvartering 4 km fra Hidirilik-tårnet med en værdiboks og 24 timers security. Beliggende i Eski Lara område, ligger hotel 4,1 fra Tekeli Mehmet Paşa-moskeen.

En kontinental kan nydes på indkvartering. Denne a la carte-restaurant har tyrkisk mad til gæsternes rådighed. Subway ligger 6 minutters gang fra hotellet som serverer tyrkisk køkken for at tilfredsstille enhver smag.

Stedet er 5 km fra bycentrum og lige ved Laura Butikscenter. Der er 10119 Tekelioglu-9 busstoppested inden for 750 meter fra hotellet.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Lucky Monkey Midi Hotel Antalya
La Maja Hotel
pris kun for mobil

La Maja Hotel

8.6
Fremragende 183 anmeldelser
79 m fra overnatningsstedet
USD 75 USD 68
pr. nat
Hotel Bohema
pris kun for mobil

Hotel Bohema

5.0
Passende 2 anmeldelser
236 m fra overnatningsstedet
USD 66 USD 59
pr. nat
Prima Hotel
pris kun for mobil

Prima Hotel

6.7
Behagelig 103 anmeldelser
268 m fra overnatningsstedet
USD 20 USD 18
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Antalya Lufthavn
    13 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab
    • 24-timers Reception
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • 24 timers vagtservice
    • Bagageopbevaring
    • Omklædningsrum
    • Valutaveksling
    • Room Service
    • Husholdning
    • Vaskeri
    • Renseri

    Spisemuligheder

    • Morgenmad på værelset
    • Restaurant
    • Bar/ Lounge område

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Business faciliteter

    • Fax/fotokopiering

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Have

    For handicappede gæster

    • Handicapværelser/ faciliteter
    • Adgang til kørestol

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Minibar
    • Lydisolerede vinduer
    • Dagligstue
    • Patio
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV
    • AM/FM vækkeur

    Design

    • Parketgulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøglekortadgang
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:30
    Udtjekning: fra 05:00 indtil 12:00
    Licensnr.2022-7-0897
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvilken lufthavn ligger tæt på det Lucky Monkey Midi Hotel?
      Den nærmeste lufthavn til det Lucky Monkey Midi Hotel er Antalya lufthavn (5 km), og den kan nås med en 15-minutters kørsel.
    • Hvilke betalingsmetoder tillader et Lucky Monkey Midi Hotel?
      Betalingsmetoder i et Lucky Monkey Midi Hotel omfatter Visum, Maestro og Bank kort.
    • 🔤
      Hvilke fremmedsprog taler personalet i Lucky Monkey Midi Hotel?
      De sprog, personalet taler på Lucky Monkey Midi Hotel, inkluderer russisk, tyrkisk og tysk.
    • Er der et arbejdsområde på værelserne på det Lucky Monkey Midi Hotel?
      Nogle værelser på det Lucky Monkey Midi Hotel har et skrivebord.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Antalya Lufthavn
    13 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Lucky Monkey Midi Hotel Antalya

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk